Декоративна Штукатурка Aura Antik

Декоративная Штукатурка Aura Antik

4,5 кг. 429 грн.
15 кг. 1350 грн.

Акрилова водорозріджувана Декоративна Штукатурка Aura Antik, для створення ефекту натурального каменю, за доступною ціною.

Структурна фарба Aura Antik – для внутрішніх робіт, готова до застосування.

Утворю ефекти: «марморіно», «гротто», «травертин».

«Марморіно» – декоративне покриття, що імітує натуральний мармур та ефект старовинного полірованого каменю.

 «Гротто» – декоративне покриття, що утворює ефект зрізаного каменю гірського походження, шорсткий на дотик.

«Травертин» – декоративне покриття, що утворює ефект тесаного або пористого каменю.

Акрилова Декоративна штукатурка Aura Antik, на основі мармурового наповнювача, дає змогу створювати ефекти натурального каменю, що обсипається, тесаного каменю («травертин»), шліфованого мармуру («марморіно», «гротто»), а також ефекти інших мінеральних поверхонь.

Акрилова Штукатурка Aura Antik рекомендована для високоякісного декорування внутрішніх приміщень (житлових, офісних приміщень, магазинів, ресторанів, барів та інших).

Декоративна штукатурка Aura Antik підходить для поверхонь з високим експлуатаційним навантаженням, стійка до вологого прибирання.

Підходить для: Мінеральні основи (бетон, штукатурка), МДФ, ГКЛ та інші поверхні.

Для внутрішніх робот.

Увага! Декоративна штукатурка Aura Antik підходить для тонування (колорування) в інші кольори. Підберемо будь який колір.

Переваги та особливості:

  • Чудова адгезія (зчеплення з різними типами поверхонь);
  • Легко наноситься (гладилкою, валиком, шпателем);
  • Пластична;
  • Паропроникна;
  • Не потребує ідеального вирівнювання стін та приховує дрібні нерівності поверхні;
  • Утворює міцне водовідштовхувальне покриття, стійке до вологого прибирання;
  • Ступінь глянцю та фактура поверхні залежать від техніки нанесення;
  • Арилова Штукатурка Aura Antik легко шліфується теркою з нержавіючої сталі;
  • Містить мармурові наповнювачі;
  • Екологічно чиста фарба

Характеристика:

Торгова марка: AURA;

Виробник: Україна;

Ємність: 4,5 кг, 15 кг;

Склад: Співполімерна акрилова дисперсія, мармурові наповнювачі, функціональні добавки, вода;

Тип Фарби: Інтер’єрна;

Основа Фарби: Акрилова;

Базовий Колір Фарби: ПриродньоБілий (колоруется в інші кольори);

Ступень блиску: Глянсовий;

Область застосування: Для внутрішніх робіт;

Фарба підходить для: Мінеральні основи (бетон, штукатурка), МДФ, ГКЛ та інші поверхні;

Рекомендоване нанесення: Наноситься в 1 шар;

Рекомендований робочий інструмент: Гладилка з нержавіючої сталі, гладилка з пластику, шпатель, валик, пензель, щітка-макловиця;

Рекомендована робоча температура: Не нижча за +10 °С  та не вища за +25 °С;

Рекомендована температура зберігання: Не нижча за +5 °С та не вища за +30 °С;

Витрата: Витрата залежить від типу структури.  «Марморіно», «гротто»: від 0,9 кг/м²,  «Травертин»: від 1,5 кг/м²;

Час висихання: Заледить від товщини шару та структури поверхні. Для подальшого нанесення лаку, воску або фарби, при температурі 20 °С та відносної вологості повітря 65%, час висихання штукатурки становить 12-20 годин;

Термін придатності: 36 місяців;

Рекомендоване Застосування: Декоративна штукатурка Aura Antik готова до застосування. Штукатурку ретельно перемішати.

Наносити Гладилкою з нержавіючої сталі, гладилкою з пластику, шпателем, валиком або пензлем, в 1-2 шари (в залежності від типу кінцевого результату).

Увага! Роботи на одній площі, рекомендується проводити без перерви, від кута до кута, або в межах одного рельєфного елементу. Та використовувати штукатурку з однієї партії.

Увага! При нанесенні тонованої штукатурки на велику площу, рекомендується змішати всю необхідну штукатурку одразу, для всієї площі, в одній великій ємності.

Поверхня, на яку буде наноситись акрилова штукатурка Aura Antik, повинна бути сухою та чистою (від бруду, пилу та жиру). Дуже жирну поверхню промити розчином соди (3-5 %) або миючими засобами. При необхідності, використати засіб проти цвілі.

Поверхні, раніше обклеєні шпалерами, або пофарбовані старими фарбами, очистити від старого матеріалу та обробити наждачним папером. Тріщини треба зашпаклювати, а пористі поверхні обробити грунтовкою.

Увага! При використанні тонованої штукатурки, грунтовку рекомендовано затонувати в колір, близькій до кольору тонованої штукатурки.

Увага! Не наносити штукатурку під прямим Сонячним промінням, не наносити штукатурку при температурі повітря вищу за 30 °С, не наносити штукатурку на поверхню нагріту вищу за 30 °С, під час нанесення не допускати протягів.

Нанесення декоративної штукатурки Aura Antik в стилі «Травертин». На очищену та оброблену наждачним папером поверхню, нанести 1 шар грунтовального матеріалу (грунтовку рекомендовано затонувати в приблизний тон кольору штукатурки).

Після грунтовального шару, нанести гладилкою (або шпателем) з нержавіючої сталі матеріал на поверхню, рівним шаром, або для більш об’ємного ефекту надати невеликий рельєф.

Сформувати гладилкою (або щіткою) кругові або поздовжні вибоїни для імітації прожилок каменю травертину.

Через 15-20 хвилин (залежно від вологості та температури), після того як штукатурка підсохне, її необхідно ущільнити, пригладити гладилкою з нержавіючої сталі.

Перед повним висиханням штукатурки її необхідно заглянцювати, зашліфувати гладилкою з нержавіючої сталі.

Після висихання штукатурки, для створення більш глибокого об’ємного ефекту структури візерунка, рекомендується нанести на поверхню декоративний кольоровий захисний лак (або віск).

Нанесення декоративної штукатурки в стилі «Марморіно». На очищену та оброблену наждачним папером поверхню, нанести 1 шар грунтовального матеріалу (грунтовку рекомендовано затонувати в приблизний тон кольору штукатурки).

Після грунтовального шару, нанести гладилкою (або шпателем) з нержавіючої сталі матеріал на поверхню, задаючи при цьому оригінальний малюнок майбутнього покриття. Для отримання більш виразного малюнка допускаються невеликі напливи. 

При необхідності, після висихання, поверхню обробити наждачним папером і нанести другий шар штукатурки, чергуючи мазки в різних напрямках.

Також можливо застосувати на другому шарі техніку торцювання.

Увага! Перед повним висиханням штукатурки її необхідно заглянцювати, зашліфувати гладилкою з нержавіючої сталі.

Після висихання штукатурки, для створення більш глибокого об’ємного ефекту структури візерунка, рекомендується нанести на поверхню декоративний кольоровий захисний лак (або віск).

Нанесення декоративної штукатурки в стилі «Гротто». На очищену та оброблену наждачним папером поверхню, нанести 1 шар грунтовального матеріалу (грунтовку рекомендовано затонувати в приблизний тон кольору штукатурки).

Після грунтовального шару, нанести гладилкою (або шпателем) з нержавіючої сталі матеріал на поверхню, рівним шаром на всю поверхню.

Після висихання першого шару, використовуючи метод торцювання, за допомогою валика, пензля або щіткою-макловицею надати поверхні необхідну фактуру.

По мірі підсихання, поверхню пригладжувати торцем шпателя, щоб уникнути утворення гострих кромок і зайвої рельєфності.

При бажані перед повним висиханням штукатурки її необхідно заглянцювати, зашліфувати гладилкою з нержавіючої сталі.

Також після висихання штукатурки, для створення більш глибокого об’ємного ефекту структури візерунка, можно нанести на поверхню декоративний кольоровий захисний лак (або віск).

Рекомендоване очищення інструмента: Після закінчення робіт, інструменти промити водою з милом.