Інтер’єрна Фарба Aura Luxpro ExtraMatt Ціни_уточнюйте: +38 (066) 343-06-26

Інтер’єрна Фарба Aura Luxpro ExtraMatt

Глибокоматова Інтер’єрна Фарба Aura Luxpro ExtraMatt, для шпалер та структурних поверхонь, високостійка до миття, ємністю: 1 літр, 2,5 літра, 5 літрів та 10 літрів, за доступною ціною.

Абсолютно матова фарба Aura Luxpro ExtraMatt використовується для приміщень з найвищими експлуатаційними вимогами, та в приміщеннях де необхідні постійне вологе прибирання у тому числі з використанням миючих та дезинфікуючих засобів.

Фарбу рекомендується використовувати при ремонтах в житлових приміщень, туалетах, кухнях, пральнях, офісах, коридорах, в приймальних та переговорних залах, кабінетах, ресторанах, кафе, клубах, магазинах, лікарнях, школах, дитячих садках, спортивних, торгово-розважальних комплексах та інших приміщень.. Гарна покривність. Відмінно підходить для фарбування будь яких шпалер та структурних поверхонь. Витримує багаторазове вологе прибирання з застосуванням миючих та дезинфікуючих засобів.

Підходить для таких типів поверхонь: нові або раніше пофарбовані водно-диспресійними або алкідними фарбами бетоні поверхні, газобетоні поверхні, силікатна цегла, поверхні оштукатурені, зашпакльовані поверхні, гібсокартонні поверхні, структурні поверхні, рельєфні, тиснені і скловолокнисті шпалери та інші рулонні оздоблювальні матеріали, поверхні з ДВП та ДСП.

Зносостійкість: 1 клас стійкості до вологого стирання, за EN 13 300.

Для внутрішніх робіт.

Увага! Фарба підходить для тонування (колорування) в інші кольори. Підберемо любий колір.

Переваги та особливвості:

 • Гарна покривність;
 • Чудова паропроникність;
 • Високі декоративні характеристики – створює рівне покриття з оксамитовим блиском;
 • Тонкий шар;
 • Економічна у витраті;
 • Має високу адгезію і легко розподіляється по поверхні;
 • Містить добавки, які надають підвищену властивість брудовідштовхування, сприяє легкому видаленню забруднень;
 • Водовідштовхувальні властивості;
 • Витримує багаторазове вологе прибирання з застосуванням миючих та дезинфікуючих засобів;
 • Вміст ЛОС відповідає гранично припустимому вмісту для підгрупи a -30 г/л (2010). Максимальний вміст ЛОС в продукті ≤ 3 г/л;
 • Не містить розчинники;
 • Пофарбоване покриття здобуває остаточну зносостійкість через 4 тижні.

Характеристика:

Торгова марка: AURA;

Виробник: Україна;

Ємність: 1 л, 2,5 л, 5 л, 10 л;

Склад: Співполімерна акрилова дисперсія, пігменти, наповнювачі, допоміжні речовини, вода;

Тип Фарби: Інтер’єрна;

Основа Фарби: Акрилова;

Базовий Колір Фарби: Білий (колоруется в інші кольори);

Ступень блиску:  Глибокоматовий;

Область застосування: Для внутрішніх робіт;

Фарба підходить для: Бетон, шпалери, штукатурка, гіпсокартон, скловолокно, раніше пофарбовані поверхні, фіброцемент, цегла;

Рекомендоване нанесення: Наноситься в 2 шари з інтервалом 2-3 години;

Рекомендований робочий інструмент: Валик, пензель, розпилювач;

Рекомендована робоча температура: Не нижча за +5 °С  та не вища за +30 °С;

Рекомендована температура зберігання: Не нижча за +5 °С та не вища за +35 °С;

Витрата: 7-12 м²/л;

Час висихання:  2 години;

Розріджувач: Вода;

Термін придатності: 24 місяців;

Рекомендоване Застосування: Ретельно перемішати фарбу. Фарбу наносити валиком, пензлем або розпилювачем. При фарбуванні розпилювачем, фарбу розбавити водою до робочої в’язкості на 10%.

Поверхня, на яку будете наносити фарбу, повинна бути сухою та чистою (від бруду, пилу та жиру). Тріщини треба зашпаклювати, а пористі поверхні обробити грунтовкою. Перед фарбуванням потрібно повністю видалити стару побілку. Вологість приміщення, під час фарбування, повинна бути не вищою за 80%.

Якщо процес фарбування переривається на довгий час, то рекомендовано використовувати засіб для затримки висихання Time +.

Рекомендований Догляд: Протягом перших 4 тижнів після фарбування, рекомендується поводиться з поверхнею обережно. Поверхня переносить нормальне вологе прибирання.
Легке миття пофарбованої поверхні рекомендовано проводити не раніше а ніж через 2 доби, після нанесення фарби. Через 4 тижні дозволено застосовувати професійні миючі та дезинфікуючі засоби.

Запобіжні заходи: Під час роботи дотримуватися загальних правил гігієни праці. Працювати в робочому одязі, рукавицях та в провітрюваному приміщенні. При попаданні в очі промити водою. При попаданні в очі промити водою. Фарба пожеже- та вибухобезпечна. Зберігати в недоступному для дітей місці. Рекомендоване очищення інструмента: Після закінчення робіт інструменти промити водою з милом.

Рекомендоване очищення інструмента: Після закінчення робіт інструменти промити водою з милом.