Інтер’єрна Фарба Eskaro Akrit 1 Ultimatt Ціни_уточнюйте: +38 (066) 343-06-26

Интерьерная Краскаа Eskaro Akrit 1 Ultimatt , для стіен и потолков

Акрилова, Особливо Стійка до Миття, Інтер’єрна, ГлибокоМатова Фарба Eskaro Akrit 1 Ultimatt, для стін та стель в житлових та офісних приміщеннях, за доступною ціною.

Фарба Eskaro Akrit 1 Ultimatt – це ідеальна фарба, для вітальних та дитячих кімнат, кабінетів, кімнат перемовин та конференц-залів.

Eskaro Akrit 1 Ultimatt – фарба що легко миється (зі вмістом воску).

Високостійка до Миття Фарба для стін та стель Eskaro Akrit 1 Ultimatt, має спеціальні добавки, які сприяють легкому видаленню забруднень без «глянцювання» поверхні.

Акрилова фарба Eskaro Akrit 1 Ultimatt  – рекомендована для фарбування стін та стелі у приміщеннях з нормальною вологістю, які потребують постійного вологого прибирання: кухні, лікарні, дитячі садочки, школи, офіси, кімнати для переговорів, заклади громадського харчування, спортивні зали, торгово–розважальні комплекси, коридори, вестибюлі, сходові клітини, гаражі, підземні приміщення, виробничі приміщення, метро та інші).

Гарна покривність. Вологостійкість. Брудовідштовхування. Паропрникність.

Інтер’єрна Фарба для стін Eskaro Akrit 1 Ultimatt підходить для нових або раніше пофарбованих алкідними, латексними або олійними фарбами поверхонь: бетонні, кам’яні, цементні, гіпсові поверхні, ДВП, ДСП, шпалери та інші рулонні оздоблювальні матеріали.

Увага! Фарба Eskaro Akrit 1 Ultimatt  не підходить для фарбування підлог, дверей та меблів.

Блиск тоннованної фарби  – за EN 13 300, глибокоматовий  – приблизно 2.

Зносостійкість: 1 клас за EN 13 300 (ISO 11998).

Фарба бази А має 1 (найвищий) клас покривності по DIN EN 13300, при її нанесенні відповідно до рекомендацій виробника.

Вміст ЛОС відповідає директиві Європейського Союзу 2004/42/EC. (кат. А/1): <30 g/l (г/л). Ця продукція містить max <30 g/L (г/л) ЛОС.

Для внутрішніх робот.

Увага! Глибокоматова Інтер’єрна Фарба Eskaro Akrit 1 Ultimatt  – підходить для тонування (колорування) в інші кольори. Підберемо любий колір.

Переваги та особливості:

 • Чудова адгезія (щеплення) з поверхнею;
 • Гарна покривність;
 • Легко розкочується по нанесеній поверхні;
 • Високі декоративні характеристики. Фарба для стель та стін Eskaro Akrit 1 Ultimatt утворює глибокоматове, гладке, непористе, щільне покриття);
 • Легко відчищається;
 • Брудовідштовхуюча. Має спеціальні добавки які сприяють легкому видаленню забруднень без «глянцювання» поверхні.
 • Паропроникна;
 • Стійка до помірного тертя без зміни блиску;
 • покриття (завдяки вмісту спеціальних твердих наповнювачів на основі природного алюмосилікату);
 • Водовідштовхуюча;
 • Має віск;
 • Витримує багаторазове вологе прибирання (вищий 1 клас EN 13300);
 • Пофарбоване покриття здобуває остаточну зносостійкість через 4 тижні.

Характеристика:

Торгова марка: Eskaro;

Виробник: Україна;

Ємність:  2,85 л, 9,5 л;

Склад: Акриловий співполімер, діоксид титану (тільки для бази А), наповнювачі, функціональні добавки, віск, вода;

Тип Фарби: Інтер’єрна;

Основа Фарби: Акрилова;

Базовий Колір Фарби: Білий (колоруется в інші кольори);

Ступень блиску: ГлибокоМатовий;

Область застосування: Для внутрішніх робіт;

Фарба підходить для: Бетон, газобетон, шпалери, штукатурка, фіброцемент, гіпсокартон, скловолокно, раніше пофарбовані поверхні, цегла,  ДВП, ДСП та інші;

Рекомендоване нанесення: Наноситься в 2 шари з інтервалом 1,5-2 години (при температурі +20 °С, та вологості повітря не вищою за 65%);

Рекомендований робочий інструмент: Валик, пензель, розпилювач (рекомендований діаметр сопла розпилювача: 0,015–0,019″ – 37-47 міліметрів);

Рекомендована робоча температура: Не нижча за +10 °С  та не вища за +25 °С;

Рекомендована температура зберігання: Не нижча за +5 °С та не вища за +30 °С;

Витрата: – 7-12 м²/л на один шар. Витрата залежить від типу вбираючої поверхні,  кольору фарби та кольору поверхні для фарбування

Час висихання від пилу:  30 хвилин;

Розріджувач: Вода;

Термін придатності: 36 місяців;

Рекомендоване Застосування: Ретельно перемішати фарбу. Фарбу наносити пензлем, валиком або розпилювачем  (сопло розпилювача: 0,015–0,019″ – 37-47 міліметрів) у 2 шари. Другий шар наносити через 1,5-2 години, після першого. При фарбуванні розпилювачем, фарбу розбавити водою до робочої в’язкості на 5%.

Тоновану фарбу Eskaro Akrit 1 Ultimatt рекомендується наносити з однієї партії тонування. Якщо партії тонованої фарби різні – то перемішайте її в одній ємності.

Поверхня, на яку буде наноситись глибокоматова інтер’єрна фарба для стін та стель Eskaro Akrit 1 Ultimatt, повинна бути сухою та чистою (від бруду, пилу та жиру). Дуже жирну поверхню промити розчином соди (3-5 %) або миючими засобами. При необхідності, використати засіб проти цвілі. Поверхні, раніше пофарбовані старими фарбами, обробити наждачним папером до матовості. Тріщини треба зашпаклювати, а пористі поверхні обробити грунтовкою. Вологість приміщення, під час фарбування, повинна бути не вищою за 80%.

Увага! Під час фарбування рекомендується зберігати «мокрий край», не допускаючи швидкого висихання фарби на стиках.

Увага! Великі поверхні рекомендується фарбувати без перерв, що дає можливість поверхні довше залишатися вологою, це збільшує час обробки поверхні.

Увага! Матова Фарба для стін та стель Eskaro Akrit 1 Ultimatt – Не морозостійка під час зберігання.

Рекомендований Догляд: Протягом перших 2 тижнів після фарбування, рекомендується поводиться з поверхнею обережно. При звичайних умовах Eskaro Akrit 1 Ultimatt  здобуває первинний водовідштовхувальний (гідрофобний) захист протягом 1-2 тижнів після фарбування.

У разі якщо пофарбована поверхня потребує очищення раніше, то рекомендується чистити її обережно, використовуючи  вологу ганчірку.

Увага! Забруднення рекомендується видаляти одразу після появи.

Через 4 тижні пофарбована поверхня набуває своєї остаточної міцності (плівка набуває свої брудо- та водовідштовхуючі властивості), та витримує більш інтенсивного чищення Можно використовувати ледь теплу воду та м’яку ганчірку.

Увага! Після волого прибирання, стіни та стелю потрібно витерти на сухо.

Не рекомендужться використовувати органічні розчинники, абразивні очищувальні засоби, а також жорсткі губки й щітки.

Рекомендоване очищення інструмента: Після закінчення робіт інструменти промити водою з милом.