Колорування

Колорування (тонування) – це швидкий спосіб підготовки фарб з необмеженою кількістю кольорів, шляхом додавання тонувальної кольорової пасти (барвника) до білої фарби.

Який би не був широкий вибір кольорів фарб в магазині, часом і його може не вистачити. Завжди хочеться, щоб колір вашої фарби був особливим, для цього і потрібно колорування (тонування) фарби.

Увага!!! В нашом магазині будівельних лакофарбових матеріалів „Світ Фарб” Ви можете безпосередньо підібрати потрібний Вам відтінок кольору і заколорувати (затонувати) фарбу на спеціальній Колорувальній машині. Це називається комп’ютерне тонування (колорування).

Дзвоніть нам і ми підберемо Вам будь якій відтінок фарби та затонуємо її –  +38 (066) 343-06-26.

Ви лише обираєте відтінок кольору, якій Вам потрібен, а комп’ютер апарату сам визначить пропорції фарби та барвника, які необхідні для отримання обраного Вами відтінку кольору.

Не слід плутати звичайне змішування фарб між собою, для отримання іншого кольору (це називається лесування), з колоруванням.

Для колорування (тонування) фарби потрібна біла фарба (як основа), та кольоровий пігмент (барвник). Це дозволяє отримати різноманітні кольори фарб.

В якості основи краще використовувати білосніжну, а не просто білу фарбу. Просто біла фарба часто має жовтий відтінок, що може вплинути на результат колорування.

При самостійному колоруванні не слід захоплюватися і виливати у фарбу весь барвник, так як навіть декілька краплин барвника може помітно змінити колір.

Для розмішування фарби в домашніх умовах, необхідно використовувати міксерну насадку на перфоратор, так як довге і ретельне змішування суміші вручну все одно не дасть рівномірного результату. Потрібно, щоб Фарба змішалась до отримання однорідної за кольором і щільності маси.

Увага! При обранні відтінку кольору, слід пам’ятати, що відтінок фарби в каталозі на папері чи моніторі, виглядатиме трішки інакше від реального відтінку кольору.
Колір фарби в емності перед нанесенням, теж може незначно відрізнятися від коліру фарби, після того, як вона висохне на предметі фарбування.
Також на відтінок кольору впливає різне освітлення приміщення.

Звичайно Ви можете самостійно зробити колорування (тонуваня), але при самостійному колоруванні дуже рідко вдається повторити необхідний результат і отримати той самій відтінок фарби.

Тому ми пропонуємо Вам скористатися Комп’ютерним колоруванням в нашому магазині.
Комп’ютерне колорування дає можливість повторити той самій колір, який ви колорували раніше.

Увага! Попереджаємо, якщо ви колоруєте (тонуєте) той самий колір фарби, але через декілька років, відтінок нової фарби, буде трохи відрізнятися від старої фарби і 100 процентної подібності не буде. Так як колір старої фарби за декілька років вигорає.

Перейти до вибору Барвників.